Protetyka Cyfrowa.
Korony i licówki.

Na czym polega ta metoda?
Niezależnie od tego czy masz zęby czy już nie metoda cyfrowa pozwala na zaprojektowanie Twojego nowego uśmiechu w sposób bardzo dokładny. Począwszy od osadzenia implantów pod kątem ich optymalnego obciążenia, a kończąc na kształcie i kolorze zębów. W tej metodzie masz realny wpływ na to jak będzie wyglądał Twój nowy uśmiech.

  1. Pierwsza wizyta polega na zebraniu wywiadu od pacjenta, diagnostyki radiologicznej oraz wykonaniu zdjeć zewnątrzustnych, aby zaprojektować cyfrowo Twój uśmiech.
    Podczas kolejnych dni wykonuję cyfrowy projekt i podsyłam Ci przez WhatsApp lub inny komunikator do akceptacji lub ewentualnych zmian. Jak już ustalimy i zaakceptujesz ten wstępny cyfrowy projekt, następuje czas przeniesienia go do jamy ustnej.
  2. Kolejna wizyta (druga) polega na przygotowaniu zębów oraz wykonaniu „projektu roboczego”. Są to zęby wykonane już według wcześniej określonych kryteriów, które razem ustaliliśmy. Wykonuję zęby tymczasowe, które możesz nosić nawet 7 dni. Podczas tego czasu obserwujesz je uważnie, zbierasz opinie wśród najbliższych, oceniasz ich funkcjonalność. W czasie tych kilku dni mam dla Ciebie zarezerwowany czas, aby w przypadku zaistnienia konieczności wprowadzać na bieżąco zmiany. Zęby robocze możemy szybko modyfikować dowolną ilość razy. Podczas tego etapu niemal 100% pacjentów uzyskuje spełnienie swoich oczekiwań. Oczywiście zawsze możesz liczyć na moje sugestie co do strony estetycznej uśmiechu… jeśli tylko sobie tego życzysz.
  3. Trzecia wizyta to skan uzyskanego kształtu zębów i zlecenie do pracowni technicznej wykonania analogicznych zębów ostatecznych… z wysokoestetycznej porcelany.

    Teraz zostaje jedynie oczekiwanie na dzień w którym cementujemy Twoje wymarzone zęby. (Zwykle 7 dni)
    Jeszcze jedno… nie przejmuj się emocjami… chusteczki mam przygotowane.

.

Zalety metody cyfrowej:

– PEŁNA przewidywalność leczenia
– Wiele wersji, które można wypróbować
– Brak wycisków
– Zabiegi w wysokiej klasy znieczuleniach
– Stały kontakt poprzez aplikację

DENTOFOBIA

Autorski program leczenia pacjentów z dentofobią.
Zobacz jak to działa, odwiedź stronę: nielubiedentysty.pl

KONSULTACJE

Nie musisz podejmować żadnej decyzji. Wystarczy, że się skonsultujesz.
Na takiej wizycie (koszt 200zł) przedstawię Ci możliwości leczenia i ich koszt.
Warto wiedzieć na czym się stoi.
Zapraszam, lek.stom. Adrian Marcol.

KONTAKT

lek.stom. Adrian Marcol
tel: 6666-333-55
tel: 6666-333-22
Bydgoszcz
ul.Fordońska 144

Я говорю по-русски
I speak English

Umów wizytę przez internet.

Blog at WordPress.com.